Daimi Temsilcilik Tarihi ve Önceki Daimi Temsilcilerimiz

Daimi Temsilciliğimiz, Sayın Büyükelçi Fügen Ok’un 15 Ekim 1992’de güven mektubunu BM Viyana Ofisi, BM Sanayi ve Kalkınma Örgütü (UNIDO) ve Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı (UAEA) Genel Direktörlerine sunması ile faaliyetlerine başlamıştır.

FÜGEN OK
FÜGEN OKBüyükelçi, Daimi Temsilci

1.1.1992-1.1.1998

YAŞAR YAKIŞ
YAŞAR YAKIŞBüyükelçi, Daimi Temsilci

1.1.1998-1.1.2000

AYDIN ŞAHİNBAŞ
AYDIN ŞAHİNBAŞBüyükelçi, Daimi Temsilci

1.1.2000-1.1.2004

AHMET ERTAY
AHMET ERTAYBüyükelçi, Daimi Temsilci

1.1.2004-1.1.2009

TOMUR BAYER
TOMUR BAYERBüyükelçi, Daimi Temsilci

1.1.2009-15.11.2013

EMİNE BİRNUR FERTEKLİGİL
EMİNE BİRNUR FERTEKLİGİLBüyükelçi, Daimi Temsilci

15.11.2013-15.2.2018

Ahmet Muhtar Gün
Ahmet Muhtar GünBüyükelçi, Daimi Temsilci

20.2.2018-

Pazartesi - Cuma

09:00 - 13:00 / 14:30 - 18:00

1.1.2020 1.1.2020 Yeni Yılın İlk Günü
10.4.2020 13.4.2020 Avusturya Dini Tatili
1.5.2020 1.5.2020 İşçi Bayramı
25.5.2020 25.5.2020 Ramazan Bayramı
31.7.2020 31.7.2020 Kurban Bayramı
26.10.2020 26.10.2020 Avusturya Ulusal Bayramı
29.10.2020 29.10.2020 Cumhuriyet Bayramı
25.12.2020 28.12.2020 Noel Günü - Aziz Stephen Günü